ТАНЦЫ ДЛЯ ДЕТЕЙ #‎ВідкритіУроки

ВІДКРИТІ УРОКИ 2016-го року

На даний момент (сьогодні — літо 2016) — це «репортаж» з найсвіжіших відкритих уроків нашого клубу. Майже рік — подіям що у відеоролику вище.
Дітки, ви тут такі маленькі… ))) Просто не впізнати тих, хто не здався, не склав руки перед спортивними труднощами та залишився продовжувати оволодівати танцем.

З 37-ми бажаючих — до 23 займаючихся в молодшій групі початківців.
Окрема подяка вам, батьки наших і ваших вихованців. Ваше терпіння та розуміння, а наші можливості і бажання, любов до дітей… І за сезон — ми з вами зустрічаємо не просто дитину з дитсадочка чи школи, але — особистість, виховану маленьку людинку. Чемну, приємну, розвинену, здатну до життєвого чи спортивного змагання.

А вміння чути музику, затанцювати вальс, ча-ча-ча, а для хлопчиків — бути охайним, уважним та мужнім — то вже бонуси. Котрі в майбутньому стануть гарними звичками. Будемо рости далі.
Отже, згадайте себе рік тому.

Проглядуйте, розповідайте друзям, поділіться у себе на сторінці, коментуйте.
З повагою, клуб DanceHall

а далі,..

ВІДКРИТІ УРОКИ 2014-го року

Друзі, батьки дітей, вихованці клубу. Сьогодні ми знову пропонуємо переглянути невеличку відео-фото-нарізочку з відкритих уроків, котрі ми зазвичай проводимо два рази на сезон: перший — через 1-1,5 місяців тренуваннь з початку сезону, і другий — навесні. Також прогляньте фінальний заліковий урок-концерт 2014-го року.
А раз, ми в останній місяць літа завжди згадуємо, — то першим будуть ВІДКРИТІ УРОКИ 2014-го року.

Дивіться, показуйте друзям, поділіться, коментуйте.

і на солодке…

ВІДКРИТІ УРОКИ 2015-го року. Весна. Танцюють мами.

Це був своєрідний відритий урок нашого клубу. Наприкінці сезону. І ми спонтанно, в процессі проведення уроку, вирішили випробувати наших мам. ))) Адже, на турніри, супроводжувати своїх чад, ходили майже всі. А от відчути на собі, хоча б частинку навчального процесу, раніше не вдавалось.
І от що з цього вийшло.
Здається, все ж таки, вдалося. А ви як думаєет?
ВІДКРИТІ УРОКИ 2015-го року. Весна. Танцюють мами.

Проглядуйте, розповідайте друзям, поділіться у себе на сторінці, коментуйте.
З повагою, клуб DanceHall.

.

Write a comment:

You must be logged in to post a comment.

Танцы Киев Борщаговка

Консультации: (063) 244 2472

X